Durf te doen
Alles wat je uitdaagt naast je opleiding
MBO Amersfoort is het meest ondernemende mbo van Nederland. Je krijgt bij ons de kans om alles uit jezelf te halen en jezelf te laten zien. We stimuleren je om mee te doen aan diverse wedstrijden en bijvoorbeeld de Studentenraad, zodat je jezelf verder ontwikkelt en ontdekt wat jouw passies en talenten zijn. Dus kom op, daag jezelf uit!
Door mee te doen aan (één van) deze activiteiten daag je jezelf uit, laat je zien welke talenten jij in huis hebt en doe je waardevolle ervaringen op. Een goede investering in je eigen ontwikkeling! Voor welke uitdaging ga jij?
Waaraan kun je meedoen?
Skills Heroes
Skills Heroes zijn vakwedstrijden voor het mbo. Binnen circa 50 verschillende wedstrijden kunnen mbo-studenten laten zien wat zij kunnen. Skills Heroes bestaat uit drie onderdelen: de voorronde op school, de kwalificatiewedstrijd en uiteindelijk de nationale finale, Skills The Finals.
In uitdagende vakwedstrijden krijgen studenten de kans om zich te onderscheiden en uit te blinken in hun vak. Daarbij ontwikkelen zij hun talenten, dragen zij hun enthousiasme over hun vak uit en inspireren ze andere jongeren.
Meer algemene informatie over Skills Heroes en Skills The Finals vind je op de website worldskillsnetherlands.nl
Ook trots op jouw vakgebied en vaardigheden en wil je meedoen aan Skills Heroes? Stuur een mail naar Barbara Maijer-Grevers, Skills-coördinator bij MBO Amersfoort, via bags@mboamersfoort.nl

Wall of fame
Onderstaande studenten gingen je in de afgelopen jaren al voor met hun deelname aan Skills Heroes. Zij stonden als finalist in de finales van hun vakgebied. Sommige studenten wisten zelfs een gouden, zilveren of bronzen medaille in de wacht te slepen!
Studentondernemer van het jaar
Ondernemerschap is een belangrijke kernwaarde voor MBO Amersfoort. Een ondernemende houding helpt studenten tijdens hun studie, maar het is ook een belangrijke vaardigheid om na de studie succesvol te kunnen zijn. In het werk maar ook in relaties, sport en hobby’s. Denk daarbij aan het tonen van lef, zelfsturend vermogen, creativiteit en het nemen van eigen verantwoordelijkheid. Het spreekt voor zich dat een ondernemende houding essentieel is om ondernemer te worden.
Met de verkiezing Studentondernemer van het jaar maken we deze waarde zichtbaar. We willen onze studenten aanmoedigen om ondernemende vaardigheden en ondernemerschap te ontwikkelen.
