• Homepage
  • Onderwijs in bedrijf
  • BBL
  • Volwassenenonderwijs
  • Studenten
  • Decanen
  • Ouders
  • Blogs
  • Nieuws
  • Vragen
  • Over ons
  • Vacatures
  • Contact
MBO Amersfoort
  • Opleidingen
  • Scholen
  • Studiekeuze
  • Open Huis
  • Agenda
Nu aanmelden
Menu
  • Opleidingen
  • Scholen
  • Studiekeuze
  • Open Huis
  • Agenda
  • Homepage
  • Onderwijs in bedrijf
  • BBL
  • Volwassenenonderwijs
  • Studenten
  • Decanen
  • Ouders
  • Blogs
  • Nieuws
  • Vragen
  • Over ons
  • Vacatures
  • Contact
Home / Privé: Nieuws / Recente updates corona

Recente updates corona

21 april 2021

Corona update 19 augustus 2021

Tijdens de persconferentie van 13 augustus heeft de overheid aangegeven dat vanaf 30 augustus iedereen weer tegelijk fysiek les mag krijgen op school. De anderhalve meter richtlijn wordt losgelaten, waardoor we onze schoolgebouwen weer optimaal kunnen gebruiken.

Hier hebben we lang op gewacht en nu kunnen we weer alles doen wat nodig is om het best mogelijke onderwijs te verzorgen. Het wel of niet hebben van een vaccinatie heeft geen invloed op het betreden van de schoolgebouwen. Studenten worden in beide gevallen volgens het rooster in de les verwacht.

We regelen een aantal aanvullende zaken, zodat we er samen met alle studenten en medewerkers voor kunnen zorgen dat er zo min mogelijk kans is op coronabesmettingen. Over zelftesten, vaccinatie, mondkapjes, looproutes en ventilatie heeft MBO Amersfoort afgelopen week een nieuwsbrief gemaild naar alle studenten en medewerkers.

Wij wensen iedereen een hele mooie start van het nieuwe schooljaar!

Corona update 18 mei 2021

Gisteren is er weer een persconferentie geweest. Het gaat goed met de besmettingscijfers in Nederland! Nederland gaat echt weer een beetje meer open. En alles wat we tot nu toe doen draagt een steentje bij aan het verslaan van het coronavirus. Zo ook het initiatief met zelftesten voor het mbo dat de overheid heeft aangekondigd. Daarover lees je hier meer.

Gratis zelftesten voor mbo studenten en medewerkers  
Door de overheid worden gratis zelftesten beschikbaar gesteld voor studenten en medewerkers in het mbo. De testen kun je gemakkelijk online bestellen via de door de overheid ontwikkelde website www.zelftestonderwijs.nl. Het is een initiatief van de overheid, maar wij geven je graag meer informatie.

Waarom een gratis zelftest?
Hoe meer mensen zichzelf testen, hoe meer mensen erachter kunnen komen of ze corona hebben. En dus hoe beter de overheid het virus kan bestrijden. Je kunt de zelftest namelijk doen als je nog geen klachten hebt, maar toch wilt weten of je corona hebt. Is de test negatief, dan heb je geen corona en hoef je niets te doen. Is de test positief, dan ga je alsnog naar de GGD. De GGD kan dan zien of je echt corona hebt. Als je wel corona gerelateerde klachten hebt, dan doe je altijd direct een test bij de GGD. De GGD vertelt je dan wat je verder moet doen.

Testen is vrijwillig
De zelftest is altijd zelfstandig en vrijwillig, dus nooit een verplichting. Als je geen gebruik maakt van de mogelijkheid om jezelf te testen, dan is dat ok. Wij vragen niet om een bewijs van een zelftest bij de toegang tot onze gebouwen.

Niet moeilijk
Deze zelftest is anders dan de test bij de GGD; het wattenstaafje hoeft niet zo diep je neus in en de uitslag is al af te lezen na 15-30 minuten! Daardoor is de zelftest makkelijk in gebruik.

2 x Gratis testen
Afhankelijk van de beschikbaarheid van de testen kun je je een- of tweemaal per week laten testen. Als de testen op zijn, dan geeft de overheid dat aan. Wij informeren je daar vanuit MBO Amersfoort uiteraard ook over. Meer informatie vind je op https://www.rijksoverheid.nl

Zelftest bestellen
Via het landelijke portal SURF op www.zelftestonderwijs.nl kun je als student of medewerker gratis tot maximaal twee keer per week een zelftest aanvragen. Je logt in met je MBO Amersfoort account. Dan wijst het zich vanzelf. Nadat je je aanvraag hebt gedaan zullen de testen kosteloos worden opgestuurd naar het door jou opgegeven adres. Op de website vind je ook algemene informatie over (het gebruik van) de zelftest.

Vanaf wanneer
Het aanvragen van zelftesten is voor studenten en medewerkers in het mbo naar verwachting mogelijk vanaf de week van 31 mei. De precieze datum vanaf wanneer je de zelftest kunt aanvragen laten we je nog weten. Wij verwachten dat deze actie vanuit de overheid loopt tot aan de zomervakantie. Ook daarvan houden wij jou op de hoogte.

Alle geldende RIVM richtlijnen, zoals het aanhouden van de anderhalve meter en het dragen van een mondkapje buiten de lokalen blijven van kracht. Onderwijs op locatie is alleen dan mogelijk.

Heb je vragen, kijk dan eerst op de website van de overheid www.zelftestonderwijs.nl, waarschijnlijk ben je dan al geholpen. Lukt het niet, neem dan contact op met je SLB, die helpt je graag!

Corona update 21 april 2021

Gisteren was er weer een persconferentie over de coronamaatregelen. Met eindelijk beter nieuws! Er komen versoepelingen per woensdag 28 april. Iedereen kan dan weer heerlijk een terrasje pakken en de avondklok verdwijnt. Wat ooit zo normaal was, is nu iets heel speciaals. En laten we hopen dat we dat kunnen behouden. Iedereen heeft daarop een klein beetje invloed. Door zich aan de maatregen die er wel nog zijn te houden. En bij MBO Amersfoort doen we dat eigenlijk al heel goed! We hebben een dalend aantal corona gevallen en we zaten al enige tijd onder het landelijk gemiddelde. Dit hebben we mede aan iedereen te danken die bij ons op school komt, werkt of studeert!

Wat blijft
Wat blijft is het dragen van een mondkapje in de gebouwen, het regelmatig wassen van de handen (er zijn nog steeds overal hygiënepunten op de locaties van MBO Amersfoort) en niesen in je elleboog. Ook houden we anderhalve meter afstand van elkaar.

Klachten
En, nog steeds heel belangrijk: als je klachten hebt, dan laat je je testen bij een gevalideerde teststraat. We benadrukken nog een keer dat dat bij MBO Amersfoort aan de Leusderweg, op vertoon van je schoolpas, twee keer gratis kan. Zo help je ook nog eens collega studenten aan een stage.

  • Voel je je niet lekker vlak voor een examen, ga dan ook even langs de teststraat. Je hebt binnen een kwartier de uitslag.
  • Als je hooikoorts hebt, neem dan hooikoorts medicijnen.
  • Blijven de klachten aanhouden, doe dan ook een test.
  • Heb je een test gedaan en je klachten verergeren, doe dan opnieuw een test.

Geniet veilig van het mooie weer en de nieuwe mogelijkheden!

Corona update 24 februari 2021

Het kabinet heeft besloten dat de MBO scholen weer gedeeltelijk open mogen. Voor MBO Amersfoort betekent het dat we weer wat meer studenten op onze locaties mogen verwelkomen. Daar zijn we blij mee, want we zien onze studenten graag. We geloven er ook in dat echt contact tussen studenten, medestudenten en docenten een belangrijk onderdeel van de ontwikkeling is.

Afgelopen tijd hebben we daarom al zo veel mogelijk studenten op locatie lesgegeven. Nu wordt er gesproken over gemiddeld een dag in de week per student op locatie. We gaan ons best doen om daar iets moois van te maken. Het wordt wel even puzzelen, want we volgen nog steeds de RIVM -richtlijnen. We willen zorgen dat het veilig kan en moeten dus kijken naar de mogelijkheden die MBO Amersfoort hiervoor kan benutten. Daar worden dan eventueel de roosters op aangepast. Dit heeft even tijd nodig. Onze studenten en medewerkers informeren we hierover en over wat het voor hen betekent via onze interne kanalen.

Totdat er meer bekend is volgen studenten het rooster zoals dat in Eduarte staat. Als je student bent en dit leest: kijk regelmatig in Eduarte om op de hoogte te blijven, of neem bij twijfel contact op met je studieloopbaanbegeleider.

De besmettingscijfers bij MBO Amersfoort liggen al lange tijd ver onder het gemiddelde. Dat betekent dus dat we goed in beeld hebben hoe we veilig les kunnen geven en kunnen werken en dat iedereen zich goed aan de richtlijnen houdt.

Dank aan iedereen die dit mogelijk maakt!

 

Corona update 21 januari 2021

Het kabinet heeft besloten dat er een avondklok ingaat op zaterdag 23 januari 2021. De avondklok zal gelden tussen 21.00 uur en 04.30 uur. Voor MBO Amersfoort betekent dit dat de avondlessen worden aangepast met een uiterlijke eindtijd van 20.00 uur.  In het rooster worden de tijden en eventuele wijzigingen aangegeven.

(Praktijk)examens
Voor studenten die (praktijk)examens moeten doen heeft het kabinet een uitzondering gemaakt. Studenten die dit betreft mogen naar school komen. Wel moet je, als je reist wanneer de avondklok geldt, een verklaring van de school en een getekende eigen verklaring op zak hebben. Daarvoor kunnen studenten terecht bij de studieloopbaanbegeleider.

Wij realiseren ons dat dit ongelooflijk lastig is en we wensen iedereen die dit leest veel sterkte. Houd nog even vol!

 

Corona update 13 januari 2021

In de persconferentie van 12 januari is aangegeven dat de huidige maatregelen van kracht blijven tot 9 februari 2021. Voor MBO Amersfoort betekent dat dat er niets verandert.

Wel willen we nog eens benadrukken hoe belangrijk het is om je te laten testen als je klachten hebt. Bij onze eigen teststraat aan de Leusderweg kunnen studenten en medewerkers dat gratis doen en alle anderen voor EUR 40,- . Meld je aan op: coronasnelcheck.nl. Onze studenten helpen je graag!

Mondkapjes worden aan studenten en medewerkers, op aanvraag, via de docent of leidinggevende gratis verstrekt.

Ons team blijft binnen de richtlijnen van het RIVM zo goed mogelijk onderwijs bieden. Voor studenten of medewerkers die extra hulp nodig hebben, die kunnen altijd terecht bij hun studieloopbaanbegeleider of bij de sociale veiligheidslijn.

 

Corona update 15 december 2020

Het kabinet heeft  besloten dat er extra maatregelen worden getroffen om het coronavirus in te dammen. MBO Amersfoort volgt de richtlijnen van het RIVM en heeft daarbinnen afgelopen tijd zo veel mogelijk studenten op locatie les gegeven. Dat verandert nu wat. Per 16 december 2020 tot en met 17 januari 2021 kunnen er geen fysieke onderwijsactiviteiten meer zijn, en is er volgens de richtlijnen van de Rijksoverheid sprake van zo veel mogelijk afstandsonderwijs. Er wordt alleen een uitzondering gemaakt voor studenten die tentamens of examens hebben, studenten die praktijklessen moeten volgen en kwetsbare studenten. Die studenten zullen wij dan ook zo veel mogelijk op locatie ontvangen. Ook binnen de nieuwe richtlijnen zullen wij doen wat mogelijk is om onze studenten het beste onderwijs te bieden. Onze studenten horen via de interne kanalen wanneer ze waar verwacht worden.

Wij beseffen dat het geen gemakkelijke maand wordt voor onze studenten en voor een ieder die dit leest. Kerst is ook anders, het kan niet gevierd worden zoals we gewend zijn, met vrienden en familie. Toch hopen wij dat een ieder die dit leest een fijne kerst heeft en dat het nieuwe jaar ons weer meer mogelijkheden en ruimte biedt.

 

Corona update 4 november 2020

Het kabinet heeft afgelopen dinsdag aanvullende maatregelen aangekondigd. Voor het MBO onderwijs en MBO Amersfoort betekent dit dat wij blijven doen wat we al deden. Iedereen draagt buiten de lokalen een mondkapje en we werken zo veel mogelijk thuis. Binnen de school houden we ons aan de anderhalve meter richtlijn en zorgen we voor een goede hygiëne. We geven zo veel mogelijk studenten les op locatie en volgen waar dat kan het gewone rooster. Voor de studenten die we niet op locatie kunnen ontvangen verzorgen we online onderwijs. Daarbij staat kwaliteit nog altijd voorop. We bieden het best mogelijke onderwijs aan binnen de mogelijkheden die er zijn.

Stages
Voor wat betreft stages zal het voor sommige studenten nog moeilijker worden omdat meer bedrijven tijdelijk locaties sluiten. Waar wij kunnen zetten we onze eigen onderwijsbedrijven in, maar ook daar hebben we te maken met de richtlijnen. Daarnaast worden er zo veel mogelijk vervangende opdrachten aangeboden en onderzoeken we onder andere samen met SBB of er andere mogelijkheden zijn voor beroepspraktijkvorming. We kunnen daarmee helaas niet garanderen dat er geen studievertraging op treedt. Uiteraard zullen we dit zo veel mogelijk voorkomen. Onze studieloopbaanbegeleiders zijn hier alert op en kunnen eventuele vragen beantwoorden.

Regionale maatregelen
Er is ook gesproken over mogelijk verder gaande maatregelen in specifieke regio’s. Zodra dat aan de orde is voor Amersfoort en MBO Amersfoort zullen we hierover berichten.

Onze studenten ontvangen alle informatie via de interne kanalen. Via hun opleiding krijgen ze bericht of ze op locatie of in een online les worden verwacht.

Voor iedereen die dit bericht leest; blijf gezond en veilig (leren)!

 

Corona update 15 oktober 2020

Naar aanleiding van de persconferentie van afgelopen dinsdag 13 oktober is bekend gemaakt dat het RIVM dringend adviseert om een mondkapje te dragen in publieke ruimtes. Dit geldt nu ook voor de publieke ruimtes in MBO Scholen. MBO Amersfoort volgt de richtlijnen van het RIVM al vanaf het begin van de coronacrisis en verzoekt al haar studenten en medewerkers dan ook om een mondkapje te dragen.

Waarom is het dragen van een mondkapje belangrijk?
Gezien het toenemend aantal besmettingen in Nederland is het belangrijk dat onze medewerkers en studenten gezond blijven zodat dat het onderwijs zo veel mogelijk op locatie door kan gaan. Wij vertrouwen er op dat studenten van de Hotelschool een mondkapje dragen om ervoor te zorgen dat de horeca snel weer open kan. En dat de studenten van de School voor Gezondheid en Welzijn een mondkapje dragen om de kwetsbare doelgroepen voor wie zij zorgen te beschermen. De School voor Economie en Ondernemen daarentegen wil de economie draaiende houden en draagt daarom een mondkapje.

Binnen de scholen zullen wij onze studenten en medewerkers aansporen om een mondkapje te dragen.

Wanneer kom je naar school en wanneer blijf je thuis?
We kunnen ons voorstellen dat studenten vragen hebben over wanneer wel of niet naar school te komen. Onderstaande beslisboom geeft daarin duidelijkheid.

Corona Beslisboom studenten

 

Corona update 28 september 2020

Inmiddels zijn we bij MBO Amersfoort alweer een aantal weken aan het werk binnen de anderhalve meter- richtlijn. Dat is niet altijd makkelijk maar wij doen ons uiterste best. Wij volgen hierbij nog steeds het RIVM en staan in nauw contact met de GGD.

Waar dat kan laten wij studenten zo veel mogelijk naar school komen om op locatie onder andere praktijkonderwijs, studieloopbaanbegeleiding en theorie te genieten. Als studenten op school zijn wijzen we ze via diverse middelen op de richtlijnen en ondersteunen we ze met maatregelen die zijn genomen, zoals hygienepunten, etc. Onze onderwijsbedrijven zetten wij daarbij maximaal in. Daardoor kunnen we in sommige gevallen studenten toch een praktijkervaring bieden, daar waar stages wegens richtlijnen van het stagebedrijf niet mogelijk zijn. Ook worden vervangende opdrachten aangeboden. In sommige gevallen zijn we met het onlineonderwijs zo ver, dat we daar ook de kansen van kunnen benutten. Voor elke opleiding zal de uitwerking daarvan anders uitpakken. Wij houden bij het inrichten van roosters en lessen rekening met de richtlijnen en de kwaliteit van het onderwijs.

Ook in coronatijd streven wij naar het hoogst haalbare voor onze studenten, veilig en wel.

 

 

26 juni 2020
Het kabinet heeft deze week weer een versoepeling van de coronamaatregelen aangekondigd. Met ingang van het nieuwe schooljaar mogen wij op onze locaties weer lesgeven volgens rooster. Daarbij handhaven wij de 1,5 meter regel vooralsnog. Dit betekent dat wij de lessen zowel online als fysiek blijven aanbieden. Studenten horen vanuit hun opleiding of en wanneer zij op school worden verwacht/ online les krijgen.

Wij adviseren onze studenten en medewerkers zo veel mogelijk met de fiets of lopend naar school te komen en een mondkapje te dragen als ze echt met het openbaar vervoer moeten reizen.

 

 

12 juni 2020
Vanaf 15 juni mogen wij wegens verdere versoepeling van de maatregelen naast het afnemen van examens en de opvang van kwetsbare groepen ook weer lesgeven op locatie. MBO Amersfoort treft maatregelen om daarbij aan de RIVM richtlijnen te voldoen en heeft als uitgangspunt om kwalitatief goed onderwijs te blijven geven. De gezondheid van onze studenten en medewerkers staat hierbij voorop.

Maatregelen vanaf 15 juni:

  • Wij monitoren dat er maximaal 20% van de reguliere capaciteit aan mensen in de gebouwen aanwezig is.
    Daarbij blijven we voorrang geven aan studenten in kwetsbare groepen en examinering.
  • In de lokalen laten wij volgens de 1,5 meter richtlijn van het RIVM een maximum aantal studenten toe.
  • Wij communiceren actief over de 1,5 meter norm op alle noodzakelijke plaatsen.
  • Wij nemen extra hygiëne maatregelen zoals:
  • Er zijn voldoende hygiëne punten.
  • Er wordt gezorgd dat WC’s schoon zijn en voldoende gereinigd worden.
  • Er wordt goed geventileerd.
  • In de gebouwen zullen wij posters ophangen waarop je leest hoe wij omgaan met elkaar en de gebouwen waarin we les geven.
  • De docenten zullen van plaats verwisselen, de studenten blijven in het lokaal.
  • Mensen met klachten wordt verzocht dit te melden en MBO Amersfoort behoudt altijd het recht om mensen naar huis te sturen met het oog op de veiligheid.
  • Je kunt alleen het pand binnen als je vijf dagen van te voren aangemeld bent

!!Let op: studenten ontvangen meer informatie via de interne communicatiekanalen en via hun opleiding voor als ze uitgenodigd worden om naar een locatie te komen.

Om elke vorm van drukte te voorkomen adviseren wij altijd eerst met ons contact op te nemen voor het maken van een afspraak. Wij kunnen dan bekijken of dat binnen de richtlijnen mogelijk is. We zouden het jammer vinden als je voor een dichte deur staat.

 

 

Juni 2020
Door een versoepeling van de maatregelen kunnen we vanaf 15 juni een deel van onze studenten weer op onze locaties te verwelkomen. Hiervoor treffen wij op dit moment de voorbereidingen. Dat doen wij binnen de richtlijnen van het RIVM en de MBO Raad. De gezondheid van onze medewerkers en studenten staat daarbij voorop.

Wat we op dit moment kunnen zeggen over de maatregelen vanaf 15 juni:

  • Vanaf 15 juni mogen wij 20% van onze normale bezetting aan mensen op de locaties verwelkomen. Daarbij zal de focus liggen op eindexamenkandidaten en kwetsbare jongeren. Het online lesgeven zullen wij voor een grote groep studenten dus in stand houden.
  • Wij zullen extra aandacht besteden aan de RIVM hygiëne richtlijnen en gedragsregels. Je moet dan denken aan extra communicatie via posters en interne media waarin wij onderwerpen als de 1,5 meter norm, looproutes, schoonmaken van de werk- en studieplek, ventilatie, etc opnemen. Dit wordt in aanloop naar 15 juni verder uitgewerkt.
  • Het Open Huis van 15 juni gaat fysiek niet door, maar krijgt een online variant binnen het doorlopende online concept dat we reeds zijn opgestart.

Wij laten onze studenten middels persoonlijke communicatie weten wat dit in de praktijk betekent voor hun lessen.

 

 

22 april 2020
MBO Amersfoort houdt het leren en werken op afstand in stand tot tenminste 20 mei. Wij blijven hiermee de richtlijnen van het RIVM volgen. Daarnaast onderzoeken wij de mogelijkheden voor leren en werken in een 1,5 meter samenleving, zodat wij er klaar voor zijn wanneer dat aan de orde is.

Woensdag 1 april 2020
De overheid heeft besloten dat alle maatregelen rondom het coronavirus in ieder geval verlengd worden tot en met 28 april 2020. Dat betekent voor MBO Amersfoort dat wij als onderwijsinstelling het leren op afstand tot en met 24 april in stand houden en er dus geen onderwijsactiviteiten plaatsvinden op de locaties. Van 25 april tot en met 5 mei is het schoolvakantie.

 

 

Dinsdag 24 maart 2020
Met ingang van woensdag 25 maart t/m 6 april geen examens op de locaties van MBO Amersfoort

Afgelopen weken heeft MBO Amersfoort de richtlijnen van de overheid en de MBO Raad gevolgd. We hechten aan een duidelijke koers en blijven dat doen. Afgelopen maandag, 23 maart, is in de persconferentie gesproken over verscherpte maatregelen voor bewegen in groepen, het afnemen van examens met inachtneming van 1.5 meter afstand was niet uitgesloten. Om ook voor de MBO scholen duidelijkheid te scheppen is vanmiddag overlegd tussen de MBO Raad en OCW. Het dringende advies is om tot en met 6 april de examens te laten vervallen. MBO Amersfoort volgt dit advies. OCW en de MBO Raad beraden zich op stappen tot de zomer, de examens die nu vervallen worden op een nader te bepalen moment weer afgenomen. Uitzondering hierop zijn de examens, die op de BPV-locatie afgenomen worden. Als de RIVM richtlijnen worden nageleefd kunnen deze wel door gaan.

MBO Amersfoort ondersteunt deze beslissing, want de gezondheid van onze medewerkers en studenten staat voorop. Er worden vanaf morgen geen examens afgenomen op de locaties. Het online lesgeven gaat uiteraard gewoon door.

 

 

Vrijdag 20 maart 2020
Ben je student en staat je vraag niet in de FAQ (per studentmail ontvangen, beschikbaar via inlog) of wil je graag persoonlijk contact? Neem dan contact opnemen met jouw SLB-er, of je bel naar ons callcenter via 033-422 14 50. Het callcenter is vanaf vandaag iedere werkdag geopend van 08.00-17.00 uur. Je kunt ook vragen aan ons stellen via info@mboamersfoort.nl. Lees verder bij contact.

 

 

Dinsdag 17 maart 2020
Bent u van een stagebedrijf of leerhuis?
In lijn met de berichtgeving van het kabinet heeft MBO Amersfoort besloten per direct de onderwijsactiviteiten op alle locaties te stoppen. Hierbij staat de gezondheid van onze medewerkers en studenten voorop. Wij treffen voorbereidingen om onderwijs op afstand mogelijk te maken zodat we toch ons onderwijs kunnen continueren. Voor wat betreft onze leerlingen die op stage zijn volgen wij de richtlijnen van uw organisatie. Daarbij willen wij graag een beroep doen op uw verantwoordelijkheid ten aanzien van de gezondheid van onze studenten. Laten we met elkaar in gesprek blijven over het verloop van de coronacrisis en de aanpak voor onze studenten. Voor specifieke vragen kunt u terecht bij de betreffende stagebegeleider van MBO Amersfoort.

Een overzicht van de meest gestelde vragen is geplaatst.

 

Maandag 16 maart 2020 (12.00 uur)
De telefoon- en internetverbindingen zijn op dit moment in Nederland overbelast. Het kan dus wat lastiger zijn om contact met ons te krijgen. Probeer het op een later moment nog een keer of stuur een bericht naar info@mboamersfoort.nl. Verder werken we op dit moment aan een overzicht van de meest gestelde vragen en antwoorden. Dit overzicht plaatsen we zo spoedig mogelijk online.

 

Zondag 15 maart 2020 (19.00 uur)
In lijn met de berichtgeving van het kabinet heeft MBO Amersfoort besloten per direct de onderwijsactiviteiten op alle locaties te stoppen. Hierbij staat de gezondheid van onze medewerkers en studenten voorop. Komende drie dagen zullen wij voorbereidingen treffen om onderwijs op afstand mogelijk te maken.

Op de achtergrond wordt gewerkt aan het mogelijk maken van digitale communicatie tussen docenten en studenten. Vraagstukken als (praktijk)examens en andere belangrijke vraagstukken die zo snel mogelijk opgelost moeten worden, hebben de aandacht van het team. Hierbij volgen wij de richtlijnen van OCW en de MBO Raad.

Alle examens voor komende week komen te vervallen en worden later alsnog aangeboden.

Share
Share
Tweet
0 Shares
Share
Share
Tweet
0 Shares

Scholen

Een school, ook wel richting genoemd, geeft een groep van opleidingen aan die bij elkaar horen. We bieden opleidingen aan binnen 13 scholen. Klik op één van de scholen en lees meer over de richting.

  • Entree voor Anderstaligen
  • School voor Schoonheidsspecialisten
  • School voor Techniek
  • Sportacademie Amersfoort
  • School voor Welzijn
  • School voor Veiligheid
  • School voor Toerisme en Management
  • School voor Gezondheidszorg
  • School voor Economie en Ondernemen
  • MHBO Amersfoort
  • Kappersschool Amersfoort
  • Hotelschool Amersfoort
  • Entree-opleidingen
  • Dutch HealthTec Academy
MBO Amersfoort
  • Opleidingen
  • Scholen
  • Studiekeuze
  • Open Huis
  • Agenda
  • Nu aanmelden
  • Homepage
  • Onderwijs in bedrijf
  • BBL
  • Volwassenenonderwijs
  • Studenten
  • Decanen
  • Ouders
  • Blogs
  • Nieuws
  • Vragen
  • Over ons
  • Vacatures
  • Contact
  • Sitemap
  • Disclaimer
  • Privacybeleid
  • Cookie instellingen
  • Alle rechten voorbehouden
  • Copyright© 2022
Website: Juist

Privacy-instellingen

Wij optimaliseren graag onze website, daarom maken wij gebruik van cookies. Wijzig je voorkeuren of bekijk ons privacybeleid.

Privacybeleid | Sluiten
Instellingen