Onderwijsbedrijf De Koperhorst

Bij MBO Amersfoort volg je een praktijkgerichte opleiding in de zorg op locatie bij woonzorgcentrum De Koperhorst in Amersfoort. Hier leer je alles wat je nodig hebt om ouderen te ondersteunen en zorg te verlenen, midden in een echte werkomgeving. Je kunt kiezen voor BOL in praktijk bij de opleidingen: Helpende zorg en welzijn, Begeleider maatschappelijke zorg, Mbo-Verpleegkunde en Verzorgende IG volgen. Zo leer je het vak in de praktijk en ben je goed voorbereid op een baan in de zorg.

Leerhuis De Koperhorst 2 Kleur 1400X935

Onderwijsbedrijf De Koperhorst in het kort:

•    2, 3- of 4 jarige BOL-opleiding in de praktijk
•    Je volgt de opleiding volledig op locatie bij woonzorgcentrum De Koperhorst
•    Je krijgt een stagevergoeding, studiefinanciering en een studenten-OV
•    Persoonlijke begeleiding van werkcoaches en leercoaches
•    Kleine groepen en veel persoonlijke aandacht
•    Theorie en praktijk op één plek: leren én werken in De Koperhorst

Leren en werken in de praktijk

Tijdens je opleiding ben je actief betrokken bij het leven van de bewoners. Je helpt bij dagelijkse taken en bent er bij de mooie momenten, maar ook bij de uitdagingen van het leven. Je kijkt, luistert, stelt vragen en ondersteunt, zodat elke dag een goede dag wordt, soms met een gouden randje.
Situaties uit de praktijk vormen de basis van wat je leert. Elke 10 weken staat een thema centraal dat aansluit bij wat je meemaakt. Zo leer je door te doen en ontdek je wat het beste bij jou past.

Stage en beroepspraktijkvorming (BPV)

Naast het leren op de afdeling loop je 10 of 20 weken stage per jaar. Je wordt volledig in de zorg ingeroosterd en doet veel ervaring op in een echte werkomgeving. Zo leer je het vak echt kennen.

Bijbaan of werken

Tijdens je opleiding kun je werken in de flexpool in weekenden en vakanties. Je ontvangt dan het bijbehorende salaris. Na het behalen van je diploma maak je grote kans op een baan binnen De Koperhorst.

Koperhorst 2 MinZorg en welzijn 08062026 helpende zorg en welzijn Maaisa Jardo Rosila Adboelrahman Jannie Baaiman Jan Klein Exp. date 0 (2).jpg

Woonzorgcentrum De Koperhorst

Ouderen kunnen vaak niet meer alles zelf doen en hebben hulp nodig bij dagelijkse taken, zoals aankleden of eten. Als student help je hierbij en begeleid je soms bewoners zodat ze (deels) weer zelfstandig kunnen wonen. Je doet ook mee aan activiteiten zoals creatieve, sportieve of gezellige bijeenkomsten. De Koperhorst is daarnaast een ontmoetingsplek voor ouderen uit de buurt, zodat je bijdraagt aan zowel hun zorg als welzijn.

Je kan kiezen uit een van de onderstaande opleidingen in BOL in praktijk:

Koperhorst Min

Vragen of meer weten? 

Neem contact op met:
Monique van Lierop (opleidingscoördinator De Koperhorst)✉️ m.vanlierop@koperhorst.nl
📞 033 – 472 62 14

of Marluce Valk (leercoach MBO Amersfoort)
✉️ mevl@mboamersfoort.nl
📞 06 – 46837816

Contact- en adresgegevens De Koperhorst

Meer informatie over De Koperhorst vind je op de website
🌐De Koperhorst
📍Paladijnenweg 275
📫3813 KA Amersfoort