Missverkiezing, eerlijke kans
In mijn vorige blog vertelde ik dat ik verschillende castings heb gedaan, maar dat ik werd afgewezen. Ik heb mij opgegeven voor deze Missverkiezing, omdat ik hiermee meer kans denk te hebben. Bij een Missverkiezing zijn ze minder streng dan een modellencasting. Je hoeft bij een Missverkiezing niet de “perfecte” maten te hebben. En daarom vind ik dit zo leuk! Omdat ik nu wel een eerlijke kans heb en doe wat ik leuk vindt. Ik doe hier aan mee voor mijzelf. Ik wil hier door meer zelfvertrouwen krijgen en de mensen wat laten zien.
Het leuke aan een Missverkiezing is dat het veel minder streng is dan een modellencasting ben ik achter. En daarom is dit zo leuk! Bij de Miss Teen/Beauty of Utrecht verkiezing wordt namelijk ook heel veel gekeken naar het innerlijk en niet alleen naar het uiterlijk. Want zonder een leuk innerlijk willen zij niet samenwerken met jou. En om van buiten te stralen moet het van binnen ook goed zitten. Je moet natuurlijk wel een goed figuur hebben en een mooie lach.
Jezelf blijven en lachen
Om te kunnen winnen bij een Missverkiezing is het belangrijkste om jezelf te blijven en altijd een grote glimlach op te zetten. Je moet kunnen stralen op de catwalk in mooie jurken en het publiek en de jury overtuigen. Vroeger was ik heel verlegen en dacht niet hoog van mezelf. Wilde totaal niet in de spotlights staan. Nu wil ik mijzelf meer bewijzen en laten zien tegenover mijzelf en andere wat ik kan en in huis heb. Als ik Miss Teen of Utrecht 2016 wordt, zal je mij ook niet zien veranderen en dan ben ik nog steeds dat meisje uit een klein, gezellig dorp.
Trainen voor de finale
Nu moet ik stemmen verzamelen tot aan de dag van de finale op 2 juni om zo een grote voorsprong op de rest te kunnen krijgen. De finale is in ‘t Spant in Bussum. Tot aan de finale staan er voor mij en de andere finalisten enkele leuke activiteiten op het schema. We hebben een salsaworkshop gehad, fotoshoot en 2 trainingsdagen waarop we catwalktraining, presentatietraining en dansles hebben gehad. Voor de finale moeten we namelijk tijdens de show enkele dansen kunnen op hakken.
Je kunt nog tot 2 juni stemmen voor Demi. SMS: Poll Utrecht Demi M naar 3010.